Poštovani posetioci našeg web sajta
Možete nas kontaktirati putem Online kontakt forme tako što ćete popuniti sva zahtevana polja i kliknuti na dugme "Pošalji". Takođe, možete nas kontaktirati i putem brojeva telefona ili mail adresa izlistanih na ovoj stranici.

Vaš Termo Pool

Termo Pool DOO

Smederevski put 29a

11000 Beograd

 

Kraljevica Marka bb

35000 Jagodina

 

Bulevar Kraljice Marije 62 đ

34000 Kragujevac

E-mail

Veleprodaja:

veleprodaja@termopool.com

Maloprodaja: 

maloprodaja@termopool.com  

 

Grejanje - komercijala:

Momčilo Dakić - 063 11 58 570

momcilo.dakic@termopool.com

Slavica Golijanin - 062 257 570

slavica.golijanin@termopool.com

 

Bazeni - Komercijala
Nevena Rupnik - 063 16 18 469

nevena.rupnik@termopool.com  

Marija Micic - 063 11 43 570  

marija.micic@termopool.com

Slavica Golijanin - 062 257 570

slavica.golijanin@termopool.com   

 

Logistika i transport:

Slavica Golijanin - 062 257 570

slavica.golijanin@termopool.com

 

Finansije i administracija

Slađana Sekulić - 011 74 66 416

finansije@termopool.com

 

Magacin

Stevan Tanasijevic  - 060 622 01 16

magacin@termopool.com

 

Maloprodaja Kragujevac 

Marko Ribać - 062 111 48 85

Telefon

011/74-66-416 - Poslovnica Beograd

Radno vreme:
Ponedeljak - Petak 08h - 16h

 

035/250-570 - Poslovnica Jagodina

Radno vreme:
Ponedeljak - Petak 08h - 16h
Subota 08h - 15h

 

062/111-48- 85 -  Poslovnica Kragujevac

Radno vreme:
Ponedeljak - Petak 08h - 16h
Subota 08h - 14h

TermoPool - Beograd

TermoPool - Kragujevac

TermoPool - Jagodina